Sevgilinizle İzleyebileceğiniz En İyi 10 Film

4 min


87

En İyi 10 Film

Sizler için tavsiye ettiğim en iyi 10 film sıralamasını umarım beğenirsiniz. Tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz sözünü duyar gibiyim  😀

En İyiler Kategorisi En İyi 10 Film
Yararlanılan Kaynaklar                       Google, bing, Yandex, Arkadaş Çevrem , Konu Komşu  😀
Konuyu Bulmak İçin Geçirilen Zaman  13 saat

10.   Yok Oluş

Yok Oluş en iyi 10 film
Yok Oluş filmi

Anormal olaylardan dolayı gerçekleşen faaliyetler hükumet tarafından gizli karantina içerisinde bir bölgeyi diğer kıtadan ayırır. Doğa ve insan uygarlığının son izlerini anlatan yok oluş filmi bölgeden silinmiş durumdadır. Bölgeye giden 2 keşif gurubu oluşturan biyolog ve antropot yanı sıra araştırmacı gibi guruplar kendilerini nelerin beklediğini bilmeden bölgeye girerler ve çoğu insanın öldüğü bölgede onlar yaşam savaşı verecektir. İzleyicileri kendisine bağlayan film  çok güzel bir filmdir.

9. Captain Marvel

Captain Marvel en iyi 10 fim
Captain Marvel filmi

Carol ve Marvel dönüşüm değil dünyaya düşüşünden ilerlemektedir. Süper güçlere sahip olan güzel bir kadın olarak dünyaya düşmüştür ve dünyayı keşfettikçe bazı görüntüleri hatırlamaya başlamaktadır. Geçmişte o gezegende yaşayan kadın geçmişini hatırlamaya başlar ve sadece çalışanına güvenmektedir. Süper kahraman bir taraftan da şekil değiştiren düşmanları ile uğraşmaktadır. Film süper kahraman her anlamda kalitesini izleyicilerine kanıtlaması nedeniyle muazzam sonuçlar çıkarmıştır.

8.John Wick 3

John Wick 3 en iyi 10 film
John Wick 3 filmi

Başrol oyuncu iki neden dolayısı ile kaçaklar arasında yer almaktadır. Kafası üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur. Çünkü John bir yasa kuralını ihlal etmiş ve yüksek masa üyesini öldürerek kaçmak zorunda kalmıştır. Otelin yöneticisi John’a her konuda yardımcı olmuş ve kaçması için yardımcı olmuştur. Film konusu tamamıyla sürükleyici olurken John Wick 3 filmi kalitesi nedeniyle oscar ödülleri arasına girmeye hak kazanmıştır. 2019 senesinde Amerikan yapımları arasında bulunan aksiyon filmleri içerisinde yer almaktadır.

MERAK EDENLER İÇİN :   En İyi Aşk Filmlerine Aşık Olacaksınız.

7.Glass

Glass en iyi 10 film
Glass Filmi

Aşırı güçlü ve zarar görmeme yetenek gücü olan David glass içerisinde üstün yeteneğini göstermiş ve en iyi 10 film içerisinde yer alma imkanına filmin olanak sağlamıştır. Kovalamaca ve şüphelerle dolu olan film kendisine bağlayarak arka arkaya izlenecek filmler arasındadır. Glass da bilinen sırrın iki tanesi başkalarına fazlasıyla önem vermektedir. Kimi sırlar iki adam içinde kritik seviyede önem kazanmaktadır. Psikiyatri hastanesi ve daha birçok farklı durumlarda David kendisine arkadaş bulmayı başarıyor. O arkadaşı ile beraber hastaneden kaçmak için çaba gösteriyor ve hastaneden kaçıyor.

6.Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 en iyi 10 film
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 filmi

2010 senesinde film sektörüne giren ejderhanı nasıl eğitirsin 3 filmi en iyi 10 film arasında yer almaktadır. Berk köyü sakinlerinin ezeli düşmanlarını anlatan film ejderhaların savaşlarını konu edinmiştir. Duygusal anlamda herkesi etkisi altına alan film içerisinde ejderhaların gönül ilişkilerini de anlatmaktadır. Film tam anlamıyla gerçek dostluk ve daha birçok konuda bilgilendirmelere de dayatmaktadır.

5.Hobbs And Shaw

Hobbs And Shaw en iyi 10 filmi
Hobbs And Shaw filmi

Hızlı ve öfkeli serisinin devamı olan hobbs and shaw kalitesini ispatlayarak en iyi 10 film arasında yer almaktadır. Başrolde Dwayne ve Johnson ve Jason üstlendiği filmde her anlamda kalitesini öne sürmektedir. Bir ajan filmi esrarı ve gizemi ile her anlamda kalitesini kanıtlamaktadır

4.Hellboy

Hellboy en iyi 10 film
Hellboy filmi

60 sene önce ikinci dünya savaşında cehennem alevleri içerisinde doğmuş olan hellboy filmi konusu ve senaryosu ile gündeme gelmiş ve en iyi 10 film arasında yer almıştır. Yeryüzüne kötü ruhlu çılgın bir adam olan grigori’ye kötülük yapması için gönderilmiştir. Ahireti anlatan film her anlamda başarı sağlamayı hedeflemektedir.

3.Alita: Savaş Meleği

Alita Savaş Meleği en iyi 10 film
Alita Savaş Meleği filmi

Başrol nereden ya da ne için gelmediği bir halde tanınmayan bir gelecekte uyanmıştır. Şefkatli olan doktor her anlamda kıza sahip çıkarak onu gizemli geçmişinden korumaya çalışır ve yardımcı olur. Yeni hayatına alışmaya çalışan başrole doktor her anlamda yardımcı olur ve iyi niyetli kadını korumaya çalışırken yanı sıra şehrin kötü insanları da Alita’nın peşine düşer. Geçmişine dair birçok şeyi Alita hatırlama başlar gizemli ve esrarlı bir film olan Alita:savaş meleği film izlenme rekoru kırmış olması nedeniyle en iyi 10 film arasında yer almayı başarmıştır.

MERAK EDENLER İÇİN :   En İyi Macera Filmlerini İzlerken Adrenaliniz Tavan Yapacak

2.Upragade

Upragade en iyi 10 film
Upragade filmi

Draje ama bir o kadar merak uyandıran upragade filmi izleyicilerine kendisini sevdirmiş ve en iyi 10 film arasında yer almayı başarmıştır. Video oyunları sektöründe kaliteli mahsüller türemeye başlayarak esrarlı bir film haline dönüşmektedir.

1.Ready Player One

Ready Player One en iyi 10 film
Ready Player One filmi

Ailesini küçük yaşta kaybeden ve gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak adına oyun evreninde zamanını geçirmeye çalışan başrolün hazine avını anlatan ready player one filmi  bana göre dünyadaki en iyi 10 film  arasında yer almaktadır. 😀

 

Şimdi her yazımdan sonra kendinize sormanız gereken sorular bölümüne geldik.

en iyi filmler 2018 kategorisinde izlediğim filmler var mı ? 

sinemalar en iyi filmler konusunda neden acımasız davranmayıp, vizyondan önce puan usulü yapmazlar ? 

en iyi filmler ımdb puanı ne işe yarar ?

en iyi filmler 2017 kategorisinde izlediğim filmler var mı ? 

en iyi filmler yabancı bölümüne girebilecek türk filmler neden çok az ?

film önerileri konusunda bu filmlerden başak film olsa hangisini ekleme yapardım ?

en iyi türk filmleri statüsüne neleri dahil edebilirim ? neden ?

izlenmesi gereken filmler denildiği zaman hangi türden filmler daha çok ilgi çekiyor ?

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

87
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir