Saygınlık Para İle Alınacak Olsa Aç Kalırız

1 min


89

Saygınlık = Para mı ?

Bu haftaki internet günlüğümde saygınlığın para ile ilişkisini özetleyen arkadaşlarımızın yazısına yer vereceğim. Attığım başlık belki de bazıları için çok acımasız olsa da gerçek bir hakikatten ibarettir.

1. İçimdeki Yorgun Kalabalık

Her şey bizi insanlardan uzaklaştırıyor: Vazife, aile, vatan, saygınlık, para. Tüm bu düşmanlarla başedecek gücümüz yok. Bugün bunların, saf olduğumuz için ciddiye aldığımız birer hayalet, onbinlerce defa çarpılmış yansımalar olduğunu biliyorum: Ama öğrenmem epey vaktimi aldı…. Yazının devamı okumak için tıklayınız.

2.Bir Statü Savaşı Olarak Ayrımcılık

İtibar ve saygınlık para ve pulla algılanıyorsa ne yapıp edip para kazanmaya çalışırsınız toplumda kabul görmek için, işinde gücünde terbiyeli bir insan olmanız yetiyorsa ne ala, modern bir toplumun bir parçasısınızdır…Yazının devamı okumak için tıklayınız.

3. Genç Bir İşadamına

…çünkü kalıcı olan mutluluk gibi uçucu ve anlık duygular değil; başarı, saygınlık, para gibi sürdürülebilir ve kalıcı olanlardır. mutluluğu yakalasak bile elimizden kayıp gidecektir, kazanılan başarılar ve para ise geleceğimizin garantisidir….Yazının devamı okumak için tıklayınız.

 

 

 

 

MERAK EDENLER İÇİN :   +32 Adet Kulak Burun Boğaz Hakkında Popüler Web Siteleri

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

89
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir