Neden 6 milyon

1 min


54

Neden 6 milyon 

Tüm okurlarıma ve tüm takipçilerime merhaba diyerek ilk blog yazımı yazayım. Sizlere gerçek dünyadan , gerçek yaşamdan , gerçek tavsiyelerden , gerçek tecrübelerden haber vermek için bu 6milyon.com internet sitemi aktif hale getirmek istedim. Yazmayı , araştırmayı ve ne önemlisi olan okumayı çok seviyorum. 

Okuduğum onlarca  kitapların, katıldığım seminer ve konferansların  , uzman  eğitimcilerden  dinlediğim söyleyişlerin tercümanına ; merakla tek tek inci tanesi gibi severek heyecanla okuduğum binlerce yazıların ve en önemlisi hayat tecrübelerimi sizlere aktarmak için sizin için buradayım. 

Niçin  6milyon.com Diye Bir İsim Seçtim.

6 nın sırrı :  6 sayıların en ve ilk ilgi çekici sayısıdır. 6 matematikte mükemmel sayıların babası olarak tanımlanır. ( eski çağda ) Çünkü 6 nın kendi bölenlerinin toplamı, kendisini vermektedir:

6 nın pozitif bölenleri : 1,2,3 dür. Bunların toplamı da kendisini vermektedir. 

1+2+3 = 6 

6 rakamı yüzyılardan beri çok defa kullanılmıştır. 6 sayısının kutsal  olduğuna inanılır. Allah yeri ve göğü 6 günde yaratmadı  mı !!!

Futbol da kullanılır 🙂 Galatasaray  6 milyon a filan kişiyi transfer etti, Fenerbahçe 6 milyon TL forma geliri beklemektedir, Trabzonspor 6 milyon Euro ya yeni stat inşa etti, Beşiktaş 6 milyon dolar eden projeyi hayata geçirdi, 6 milyon kişi bu siteyi ziyaret edecek…

Tabi bunlar işin latife kısmı …  🙂 

Kısa ve öz olmasını isteyerek, akılda kalması her blog yazarlarının en önemli unsurudur. (aklınızın bir köşesinde kalır umarım)

Hedefim blog tarihimin açılış gününü takip eden 2 yıl süre zarfına kadar tüm yazılarımın toplamda 6 milyon defa okunmasını istediğim için bu ismi seçtim.

Bunu tek başına yapmam imkansız . O yüzden siz değerli okurlarımızın değerli yazılarını da web siteme ekleme yapacağım. Peki bunu nasıl olacak . Çok basit :

iyi bildiğiniz bir konunun  kategoriler bölümünde olduğunu farz edelim. Oraya yazınızı eklemeyi düşünüyorsunuz.

MERAK EDENLER İÇİN :   Teknoloji Olmasaydı Ne Olurdu ?

YAZI GÖNDER LİNKİNE TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

KULLANICI ADI : 6milyon.com

ŞİFRE                     : 6milyon.com

Güvenlik kodunu da girdikten sonra serbest yazınızı yayınlayın. Aksilik olmadığı sürece en geç 6 saat içinde yazınız yayınlanır.

Lütfen yazınızın altına isim ve şehir yazmayı unutmayınız. 

Blog açtığım tarih           : 16/03/2019 

Hedefimin Bitiş Tarihi   :  16/03/2021 

Hepinizin sonsuz desteğini bekliyorum.  Sağlıcakla kalın…

6 ile kalın  6 ile gülmek üzere 6milyon.com 

16/03/2019 saat: 01:46


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

54
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir