En iyi Oyunlardan Hangisini Oynadınız ?

3 min


80

En İyi Oyunlar

En İyiler Kategorisi En İyi Oyunlar
Yararlanılan Kaynaklar                      : Google, bing, Yandex, Oyun Satışı Yapan Mağazalar, Arkadaş Çevrem
Konuyu Bulmak İçin Geçirilen Zaman  7 saat

Battlegrounds

Battlegrounds oyunu
Battlegrounds

Video oyunları arasında yer alan battlegrounds oyunu son dönemlerde fazlasıyla popüler olmuştur. Bluehole sayesinde yayımlanan ve geliştirilen çok oyunculu bir video oyunu olmaktadır. Oyunda 100 üzerinde çok oyunculu bir rota belirlenmiş olup uçak içerisinde oyuna başlanmaktadır. İstenilmesi üzerine uçaktan atlanarak paraşütler ile adanın herhangi bir konumuna inilmektedir. Son dönemlerin en iyi oyunlar içerisinde yer almaktadır.

 

 

DaysGone

daysgone oyunu
Daysgone

 

Video oyunları içerisinde boy gösteren Daysgone oyunu hikaye olarak Deacon St. John isimli karakterin etrafında şekil almaktadır. Dünyanın cehennem halini aldığı dönemlerin çok eski tarihlerini hatırlayan John’un geçmişi oyuna hikaye derinliği katmaktadır. John’nun seslendirilmesi Samuel Witwer tarafından yapılmıştır. Devamlı olarak yolculuk yapan John hayatta kalmak adına ödül avcılığı yapmaktadır. Sonuç olarak DaysGone oyunu en iyi oyunlar arasında yer almakta ve hikayesiyle sürükleyiciliği yanı sıra her anlamda güzel bir deneyim imkanı sunmaktadır.

Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake oyunu
Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake oyunu 21 sene önce popüler olan RE2 oyununun yenilenmiş hali olarak bizleri karşılamaktadır. Oyun içerisinde Leon S. Kennedy ve Claire Redfield adında karakterin hikayesine şahitlik edilmektedir. İlk zombi salgınının küresel boyutlara ulaşmasını anlatan oyun içeriği Raccoon City sokaklarına kadar taştığını belirtiyor. Macera dolu Resident Evil 2 bir remake oyunu olurken yapım ekibinin oyunun içerisine en güzel detayları eklemesi nedeniyle yeniliklerle dolu sahnelere sahip olmak mümkündür. Ses kalitesi ve görselliği yanı sıra içeriği ile de en iyi oyunlar arasında yer almaktadır.

MERAK EDENLER İÇİN :   En iyi Zombi Filmleri

ANTHEM

ANTHEM oyunu
ANTHEM

Oyunda Fort Tarsis ajanları canlandırılmakta ve insanlığın düşmanlarından yerleşim bölgelerini korumaktır. Aksiyon ve macera oyunları arasında yer alan anthem oyunu 2019 en iyi oyunlar sıralamasında yer almaktadır. Yaratılmış olan dünya güzellikle içerisinde kaybolmak oyunun grafik tasarımının kalitesini ispatladığını belirtiyor. Anthem oyununda Tanrılar Shapers olarak isimlendiriliyor. Aynı zamanda Anthem tanrılar tarafından 9 günde yaratılıyor fakat sonrasında tanrılar gidiyor. Bu durumda enstrümanlar ve Anthem arasında düşmanlık başlıyor. İnsanlık Fort Tarsis olarak tanınan bir kalede yaşamaktadır. Anthem oyunu muazzam harita ve dünya oyunları arasında yer almaktadır.

Sekiro Shadow Die Twice

Sekiro Shadow Die Twice oyunu
Sekiro Shadow Die Twice

Oyun sektörüne yeniden anlam kazandıran Sekiro Shadow Die Twice ninja temalı aksiyon oyunları arasında yer almaktadır. Ana karakteri kendi klanının lideri olan genç lordu Ashina klanın saldırısı karşısında güçsüz kalarak kaçırılır. Ashina klanın lideri olan samuray ana karakterin kolunu kılıçla koparır. Ana karakter tek kollu kurt yani sekiro olarak isimlendiriken rahip olmaktadır. Busshi rakip ana karaktere normal kolundan daha güçlü farklı silahları da monte ederek daha güçlü olmasına olanak sağlar. Sekiro Shadow Die Twice farkı hikayesi ve sürükleyici olmasından dolayı çok fazla tercih edilerek en iyi oyunlar arasında yer almıştır.

Kingdom Hearts 3

17 sene öncesi sektöre giren kingdom herats 3 o dönemlerde yalnızca Final Fantasy ve Disney dünyayı içerisinde kapsayan seridir. Kingdom hearts 3 ana hikayesinde bambaşka bir dünyayı oyuncularına sunmaktadır. Her serisinde olduğu gibi oyun içerisinde eşsiz karakter çeşitliliği ve lisans durumları da söz konusu olmaktadır. Yeni karakter ve hikaye lisanslama hususunda Kingdom Hearts serisi en iyi oyunlar içerisinde yer almaktadır. Serinin en önemli oyunları içerisinde farklı bir nostaljı yaşamını ve benlik kavramını sağlamaktadır. Kombo çeşitliliği, Dısney dünyaları ve animasyon kalitesi de eğlenceli oynama imkanı sağlamaktadır.

MERAK EDENLER İÇİN :   En iyi Komedi Filmleri

 

 

Wolfenstein Youngblood

Wolfenstein Youngblood oyunu
Wolfenstein Youngblood

İkinci Amerikan Devrimi ateşlendikten 19 sene sonrası 1980 senesinde kurulan Wolfenstein Youngblood oyunu nazillere karşı savaşabilmek için yeni bir boyutta karşımızda. Wolfenstein Youngblood ilk modern kooperatif Wolfenstein macerası olmaktadır. Günümüzde en iyi oyunlar arasında yer alan Wolfenstein Youngblood oyunu bir takım arkadaşı ile oynanabilmektedir. Oyun tarzını tamamlayabilmek ya da görünüm özelleştirmek için yeni yetenek, silah ya da diğer gereksinimlerin kilidini açabilmek için görevleri  tamamlayarak kilitleri açmak gerekmektedir.

 

Left Alive

Left Alive oyunu
Left Alive

Son dönemlerin popüler oyunları arasında yer alan Left Alive oyunu Novo Slava şehrinde çıkan savaş sebebiyle savaş alanına sürülen Wanzer pilotu Mikhail bütün arkadaşları düşman tarafından esir alındığı için tek başına kalmıştır. Harita üzerinde tehlike göstergeleri ise mavi, turuncu ve kırmızı olarak üçe bölünmüştür. Turuncu olan noktalar her ne kadar o anlık bir tehlike bulunmasa da tedbir elden bırakılmaması gereken noktalar olmaktadır. Fakat kırmızı olan noktalarda çok fazla düşman bulunduğuna işaret etmektedir. Mavi olan noktalar ise çok az düşman olan bölgeler olmaktadır. Tüm detaylarıyla mükemmelliği anlatan oyun en iyi oyunlar arasında yer almaktadır.

Şimdi her yazımdan sonra kendinize sormanız gereken sorular bölümüne geldik.

  • en iyi oyunlar ücretsiz oynayabileceğim en iyi online web sitesi hangisidir?
  • en iyi oyunlar oynamak işlerimizi ne kadar etkiler ?
  • en iyi oyunlar pc, android,mobilde indirmek istediğimde suç işlemiş olur muyum ?
  • oyun kolu alırken nelere dikkat etmem gerek ?
  • en güzel oyunlar oynayarak nereye varacağım. Hayat sadece oyundan mı ibaret ?

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

80
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir