En iyi Komedi Filmleri

4 min


61

En İyi Komedi Filmleri

En İyiler Kategorisi En İyi Komedi Filmleri
Yararlanılan Kaynaklar                      : Google, bing, Yandex, Arkadaş Çevrem , Ailem ,İzlediklerim
Konuyu Bulmak İçin Geçirilen Zaman  9 saat

Oyuncak Hikayesi 4- Toy Story 4

Oyuncak Hikayesi 4- Toy Story 4 filmi
Oyuncak Hikayesi 4- Toy Story 4 En İyi Komedi Filmleri

En İyi Komedi Filmlerinin ilk sırada vereceğimiz filmOyuncak Hikayesi 4 kaşıktan yaratılmış bir oyuncak olan Forky tarafından atılan bir macerayı konu almaktadır. Bir geri dönüşüm projesi ile yapılan Forky oyuncak olduğunu asla kabul etmemektedir. Tek kullanımlık bir kaşıktan ibaret olan oyuncağın hikayesini anlatan film en iyi komedi filmleri arasında yer almaktadır. Çocuk filmi olan oyuncak hikayesi 4- toy story 4 büyükler tarafından da çok sık izlenmektedir.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmi
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin En İyi Komedi Filmleri

Gizli dünyalarla çevrili olan ejderhanı nasıl eğitirsin filmi aksiyon ve komediyi içeriğinde barındıran en iyi komedi filmleri arasında yer almaktadır. 2019 senesinde Amerikan bilgisayar animasyonu için tasarlanmış yanı sıra aksiyon fantastik filmleri arasında yer almaktadır. Çocuklar tarafından yoğun ilgi gören film kesinlikle sürükleyici bir yapıya sahiptir.

Shazam 6 Güç

Shazam 6 Güç filmi
Shazam 6 Güç En İyi Komedi Filmleri

Herkesin içerisinde bir süper kahraman sessizce beklemektedir. Kimileri için bu birkaç sihirli sözcük ile ortaya çıkarken kimileri için bir şeyle karşılaştığında ortaya çıkar. O nedenle shazam 6 güç filmi her yaş gurubu için uygun en iyi komedi filmler arasında yer almaktadır. Küçük bir çocuğun güç ve sihirli dünyasını anlatan filmdir.

Hababam Sınıfı Yeniden

Hababam Sınıfı Yeniden filmi
Hababam Sınıfı Yeniden En İyi Komedi Filmleri

Rıfat Ilgaz eserleri arasında yer alan hababam sınıfı yeniden tekrar ekranlarda boy göstermeye başlamaktadır.  En eski eserler arasında yer alan fakat hiç bıkmadan izlenmeye doyulamayan en iyi komedi filmler içerisinde boy göstermeye devam etmektedir. Karma lise hayatı ve tatlı rekabetleri anlatmaktadır.

Organize İşler Sazan Sarmalı

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi
Organize İşler Sazan Sarmalı En İyi Komedi Filmleri

Yılmaz Erdoğan yapıtları arasında bulunan 2019 senesinde hem yönetimini hem de başrolünü oynayan oyuncu aksiyon komedi filmleri içerisinde en iyi komedi filmleri arasında bulunan kusursuz bir hizmet sunmuştur. Başlangıçta vizyon tarihi 4 ocak olurken organize işler sazan sarmalı 1 şubatta vizyona girmiştir.

MERAK EDENLER İÇİN :   En İyi Aşk Filmlerine Aşık Olacaksınız.

Karlar Ülkesi 2

Karlar Ülkesi 2 filmi
Karlar Ülkesi 2 En İyi Komedi Filmleri

Amerikan animasyonlu bir müzikal fantastik filmler arasında yer alan karlar ülkesi 2 her anlamda kalitesini göstermiştir. Disneyin en ilgi duyan projeleri arasında yer alan Karlar Ülkesi filminin ikincisi de gelmek üzeredir. İki filmin kadrosunda da yer alan Kristen Bell ve Idina Menzel bu filmin kadrosunda da bulunmaktadır. Annayı kristen bell, Idına Menzeli seslendirmektedir. Film hakkında konuşan karakter filme en iyi komedi filmleri arasında yer almasına olanak sağlamaktadır.

Isn’t Romantıc

Isn’t Romantic filmi
Isn’t Romantic En İyi Komedi Filmleri

New York’lu olan Natalie çocukluğunda romantik komedi filmleri sevse dahi artık acı gerçekler ile yüzleşmeye başlar. Romantik komediye inanmaz ve ona sahte gelir. Yetişkinliğe erişmiş olan karakterin tek amacı yaşamış olduğu şehrin bir sonraki gökdelenlerine imza atmaktır. İşinde ve kariyerinde yükselmek isteyen karakter soyguncularla karşılaşarak bilincini kaybettiği hayat serüvenin de izleyicilerini kahkahalara boğması nedeniyle en iyi komedi filmleri arasında ısn’t romantıc yer almaktadır.

Hep Yek 3

Hep Yek 3 filmi
Hep Yek 3 En İyi Komedi Filmleri

Belalardan ve tehlikelerden uzak duramayan Altan ve Gürkanın maceralarını anlatan ülkemizin ünlü mayfalarıın  arasında yer alan şehvet ve şan düşkünü olan oğlu Cevat’ın hapishaneye düşmesine sebep olmaktadır. Hapishaneden çıkarmanın çarelerini arayan iki arkadaş Nizam Babadan yardım isteyerek çareyi bulur. Peşlerine düşen adamlardan kaçmak isterken en büyük tarihi eser kaçakçısının eline düşen Altan ve Gürkan kendilerini yılbaşı partisinde bulur. Heyecanlı ve sürükleyici filmler arasında yer alırken hep yek 3 filmi en iyi komedi filmleri arasında yer almayı başarmıştır.

The Last Laugh

The Last Laugh filmi
The Last Laugh En İyi Komedi Filmleri

Karşılaşılan eski menajer baskısıyla yeniden sahneye çıkarak stand up yapma kararı alan bir komedyenin hikayesini anlatmaktadır. Aynı zamanda en iyi komedi filmleri içerisinde bulunan the last laugh karşılaşılan en harika filmler arasında yer almaktadır. İşinden emekli olan ve 40 sene öncesinde yapmış olduğu stand up gösterileriyle bir hayli ses getirmeyi başarmaktadır. Aslında komedyen aile kurabilmek amacıyla kariyerini de geride bırakmıştır.

MERAK EDENLER İÇİN :   En İyi Protein Tozları Hakkında Her şey Burada

Oyun Gecesi

Oyun Gecesi filmi
Oyun Gecesi En İyi Komedi Filmleri

Max ve Annie’nin oyun gecesi filmin konusu olmuştur. Fakat Max ve Annie evli olmakla beraber oyun gecesinde yaşayacakları da oldukça korkutucu ve kahkahalara neden olacaktır. Film konusu ile ilgi çekmeyi başarmış en iyi komedi filmleri arasında yer almıştır. Bunlar dışında oyun gecesi filmi ile eşsiz kahkahalara hazır olmak yeterlidir.

Acayip Güzelim

Aslında hayatından hiç memnun olmayan bir kadını anlatan acayip güzelim filmi darbe sonrası değişen hayatını anlatmaktadır. Kendine güveni düşük olan bir kadın olması nedeniyle kendisini de sevmez. Fakat en iyi komedi filmleri arasında yer alan yapıt içerisinde kadının başına aldığı darbe nedeniyle ara dönemlerde kendisini güzel hissetmesi mümkündür.

Şimdi her yazımdan sonra kendinize sormanız gereken sorular bölümüne geldik.

  • en iyi komedi filmleri türk filmleri arasına Hababam sınıfı hala yerini koruyor mu ? 
  • en iyi komedi filmleri 2018 filmlerinde konu olarak en ilginç olan film hangisidir?
  • en iyi komedi filmleri yerli çalışamalar neden eski filmler kadar pek başarılı olamıyorlar?
  • en iyi yabancı komedi filmleri izlerken sevgilinizle izlemek ne kadar mantıklı 🙂 
  • en çok izlenen komedi filmleri arasına Kemal Sunal’ın Filmlerini ingilizce olarak eklenme yapılsa ne kadar başarılı olur ?
  • en iyi yabancı komedi filmleri 2017 yılına ait film eklemesi yapsam ilk olarak hangi filmi yazarım ?

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

61
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir