En İyi İpucu Filmleri

2 min


62

En İyi İpucu Filmleri

En İyiler Kategorisi En iyi İpucu Filmleri
Yararlanılan Kaynaklar                      : Google, bing, Yandex, Film satışı yapan işyerleri,Ahmet bey, Suzan Hanım
Konuyu Bulmak İçin Geçirilen Zaman  5,5 saat

Muhteşem Örümcek Adam Venom: Zehirli Öfke

Çizgi roman filmleri arasında yer alan muhteşem örümcek adam venom: zehirli öfke en bilinen en güçlü iki markası olmaktadır. O nedenle en iyi ipucu filmleri arasında yer almaktadır. Çizgi roman evreninde kendisi için geliştirilen geniş bir katman yaratılan karakter film içerisinde izleyenleri ikiye bölmektedir. Oldukça heyecanlı bir kahraman izlenirken kaliteli espriler ile kahkahalara şahit olabilirsiniz.

Yok Oluş

Gerçekleşmekte olan anormal faaliyetler nedeniyle hükümet gizli karantina alınmış ve uzun süredir diğer kalan toplumdan ayrı yaşamaktadır. Film tamamıyla izleyicilerini kendisine hayran bırakmakta ve en iyi ipucu filmleri arasında yer almaktadır. İlk keşif gezisi yok oluş filminde cennet gibi bir doğa sunmaktadır.

Aquaman

Başrol kendisiyle ilgili bir gerçeği keşfeder ve okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığını varisi olmaktadır. Fakat Aquaman sinsi üvey kardeşi anlantis tahtını istemektedir. Aquaman filminde en kaliteli grafik kalitesini göstermesinden dolayı en iyi ipucu filmleri arasında yer almaktadır. Bu yolculuk esnasında kendisiyle yüzleşmesi yanı sıra bir kral olmaya gerçekten layık olup olmama konusunda yüzleşme ve çelişki konusu da anlatılmaktadır.

Adalet 2

Adelet filmi geçmişin izleri ile boğuşmakta olan gizli operasyon gücündeyken adaleti sağlayabilmenin huzurunu kaybetmiş olan başrol McCall ruhundaki boşlukları doldurmaya çalışmakta ve çareler aramaktadır. Umutsuz durumda adalet arayıcılarına yardım eden yanı sıra haksızlıkları düzeltmeye çalışan McCall eski arkadaşından kötü haber alır. O nedenle sadece kendi adaletini konu alan adalet 2 filmi her anlamda başarısını kanıtlaması üzerine en iyi ipucu filmleri içerisinde bulunmaktadır.

MERAK EDENLER İÇİN :   Dns Nedir ve En iyi Dns Ayarları Nelerdir ?

Deapool 2

Kahramanlık işlerini sürdürmekte olan deapool 2 bir taraftan da gündelik hayatını devam ettirmektedir. Kız arkadaşı ile mutlu ilişkisi olan ve düzeni gelecekten gelen Cable hayatını tamamen sarsar. Geleceğinde tehdit oluşturan bir çocuğun peşinden gitmektedir. Süper güçlere sahip olan bir ekibi toplayarak aykırı karakterlerden oluşan bir macerayı konu edinen film en iyi ipucu filmleri arasında yer almaktadır.

Sessiz Bir Yer

Korku ve gerilim tüm yaşlarda tüm herkes tarafından sevilerek izlenmektedir. İşte bu filmler arasında yer alan sessiz bir yer filmi en iyi ipucu filmleri arasında yer almaktadır. Dehşet verici olayları güvenli koltuklarda izlerken çığlıklar atmak dahi mümkündür. 2 çocuğu olan bir aile sakin kırsal bir şehirde hayatını sürdürmektedir. Henüz yeni çocukluktan çıkmak üzere olan çocuklar ise aileleri ile işaret dili kullanarak konuşmaktadır. Aslında tüm bunun sebebi ise konuşamıyor olmaları olmamaktadır. Aile ses yapacak bütün her şeyden uzak durmaktadır. Fakat günlerden bir gün sakin hayatları tamamen alt üst olur. Küçük çocuklar oyun oynarken lambayı devirerek durgun hayatlarına son vermektedir. Lamba ve ışıkların sönmesi beraberinde ailenin peşinde olan bir varlık tüm ailenin ilgi odağı olur.

Görevimiz Tehlike 6

Mission filmi görevimiz tehlike 6 filminin devam eden serisi olurken en iyi ipucu filmleri arasında yer almaktadır. İkonik olan bir ajan çalıştığı ekibi ve tanımış olduğu birkaç arkadaşı ile sıkıntılı bir dönemde olmaktadır. Görevlerinin ters gitmesi sonucunda arkadaşları ile ters düşer ve denetimsizlik nedeniyle kara listeye düşer. İnsanlığı tehdit eden bir tehlikeye karşılık herkes zamana karşı yarışa girer ve esrarengiz konuyu ele alan film her anlamda sürükleyici olarak izlenmektedir.

Zindan Adası

Film içerisinde Teddy Daniels ve Chuck Aule isimli polis akıl hastasının ortadan kaybolmasını konu alan zindan adası filminde kalitesi ve izleyicileri kendisine bağlaması nedeniyle en iyi ipucu filmleri arasında yer almayı başarmıştır.

MERAK EDENLER İÇİN :   En iyi Komedi Filmleri

Kapan

Siyahi ve sıradan bir gencin hikayesini anlatan kapan Chris sevgilisi rose ile mutlu ilişkisini devam ettirmektedir. Rose bir gün sevgilisini ailesinin evine davet etmektedir. Kapan filmi en iyi ipucu filmleri arasında yer almaktadır.

Akıl Defteri

Kısa süreli hafıza kaybı yaşayan bir adam karısını öldüren katilleri bulma çabasında akıl defteri filminde konu edinmektedir. Ucuz otel odalarında konaklayan ve sadece nakit kullanan adamın hayatını konu edinen film ipucu filmleri arasında yer almaktadır.

Tutsak

Adaleti kendi elleri ile sağlamaya çalışan bir adamın hayatını konu edinen tutsak şükran gününü kutlamak adına bir araca gelen aileleri her şeyin yolunda gittiği yemek halinde korkunç haberle alt üst olmaktadır. Aynı zamanda film en iyi ipucu filmleri arasında yer almaktadır.

Zodiac

Bir seri katil yanı sıra mektuplar ve şifreli mesajlar ile polisle alay eden bir katilin hayatını anlatan zodiac filmi en iyi ipucu filmleri arasında yer almaktadır. Bu katil senelerce kayıplardayken tekrar gün yüzüne çıkarak polislerin tüm günlerini kabusa çevirmektedir.

Şimdi her yazımdan sonra kendinize sormanız gereken sorular bölümüne geldik.

  • sabah izlenecek filmler neden monoton filmler olmak zorunda ?
  • film önerilerine ben de 1 tane ekleme yapsam hangi filmi eklerim?
  • izlenmesi gereken filmler bana hangi değerleri katar ?
  • en iyi filmler derken hangi kritere sahip olması gerekir ?
  • film önerileri 2018 2019 yılına göre ne getirecek ?
  • aşk filmleri izlerken yanımdaki sosyal arkadaşıma aşık olma potansiyelim nedir ?
  • sinemalar en iyi filmleri belirlerken kriteri nedir ?

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

62
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir