En İyi Arkadaşım Film Hakkında Bilgi

2 min


81

En İyi Arkadaşım

En iyi Arkadaşım Film Hakkında Bilgi

Konağı ele geçirerek yerine residence dikmeye karar veren irfan hain planları ile ev halkına baskı yapmaktadır. Aynı zamanda içeride 50 bin YTL bulunan çantayı Nerminin saflığından yararlanarak imzalı bir makbuz karşılığında çantayı bırakmaktadır. Eski dönemlerin sevilen dizisi en iyi arkadaşım gündemden düşmeyerek hala popülerliğini devam ettirmekte ve her anlamda kendisini izleyicilerine hayran bıraktırmaktadır. Bu para karar vermeyi kolaylaştırır ve eğer hala konağı satmak istemiyorsanız parayı verip konağı alırsınız diye baskı ve tehditleri ile aileyi zor durumda bırakmaktadır. En iyi arkadaşım filminde Cino’nun en yakın arkadaşı barış üzüldüğünde cino’da üzüleceği için her zaman en yakın arkadaşının yanında olur ve her anlamda Cino Barış’ Barış ise Cino’ya destek olmaktadır. Fakat Barış’ın babası konağı satmak istemediği için parayı geri iade etmek ister. Fakat ne çantayı ne parayı bulabilir ama en anlamlı olan filmin içten ve samimi çekimi olmaktadır. Her anlamda kendisini aratan en iyi arkadaşım filmi kalitesini göstermiş ve ezberlenmişlerin en uzağında bir etki yaratmaktadır.

En İyi Arkadaşım Nasıl Bir Film

En iyi arkadaşım filmi izleyicilerine uzun seneler geçmesine rağmen popülerliğini ve günümüz popüler filmlerini liderlik tablosundan indirecek derecede olduğunu kanıtlamaktadır. Günümüzde hala merakla beklenen en iyi arkadaşım filmi halen daha sıklıkla izlenmekte ve kendisini unutturmamaktadır.. En kaliteli yapımları liderlik tablosundan düşüren en iyi arkadaşım Cino başrol ve Barış’ın ailesi ve Barış’ı anlatmaktadır. Heyecan dolu ve her gün farklı bir evrimle karşımıza çıkan aile ve meraklı komşular, arkadaşlar filme ayrı bir heyecan katmaktadır.

En İyi Arkadaşım Oyuncuları

En iyi arkadaşım filmi de eşsiz ve güzide yapımlar arasında yer almaktadır. Çünkü uzun senelerdir izlenen en iyi arkadaşım filmi başrolünde Cino ve Barış bulunmaktadır. En sevilen oyuncular her anlamda iki kafadar ve bütün sorunlarında en büyük çözümleri bulabilmektedirler.

MERAK EDENLER İÇİN :   KİTABI, FİLMİ VE TİYATROSU SEVİLEN TİYATRO : 12 ÖFKELİ

En İyi Arkadaşım Filmi

Cin okulunda cin kutlamaları yapılan Cino ve Barış hayatını her anlamda düzene sokmuş gibi dursa dahi aslında bütün sorunlardan sadece iki arkadaş altından kalkabilmektedir. Film içeriği genel olarak komedi gibi dursa dahi komedi- dram denmesi daha doğru olmaktadır. Çünkü hayatı evrim geçirmek üzere olan aile ve yaşından olgun düşünen bir çocuk en iyi arkadaşım filmini daha gizemli daha hoş olmasına imkan vermektedir.

En İyi Arkadaşım Sezon Ve Bölümler

Film içeriği süresi 90 dakika ile 1.20 dakika sürse dahi en eşsiz dakikalar ve en eşsiz saniyeler farklı bir anlam taşımaktadır. Film 47 bölümden oluşmaktadır. Tam anlamıyla ise en iyi arkadaşım 2 sezon sürmüştür. Mutsuz geçen bir çocuğun hayatı cinler alemini rahatsız eder ve Cino’yu Barış’ı mutlu etmesi ve eğlendirmesi adına dünyaya gönderirler.

En İyi Arkadaşım İzlenmek İstiyor

2 sezon kadar çıkmış olsa da ekranlarda en iyi arkadaşım filmi hala film siteleri üzerinden sıklıkla izlenmekte ve hayranları tarafından sıklıkla takip edilmektedir. Fantastik çocuk komedisi türleri arasında yer almaktadır. Mutsuz bir çocuğun hayatını konu alan film cinin onu mutlu etme çabalarını göstermektedir.

Hala Gündemden Düşmeyen En İyi Arkadaşım

Eşsiz sürükleyen senaryosu ve çocuk komedileri arasında yer alan en iyi arkadaşım tüm izleyicilerini kendisine hayran bırakarak hala hayran kitlesini düşürmemiştir. Aksine hayran kitlesini daha da arttırarak her anlamda izleyicilerini kendisine hayran bırakmış ve liderlik sıralamasında ilk sıralamalarda yer almaktadır. En iyi arkadaşım filmi 47 bölümünü defalarca izleyen ve arkadaşlarına da tavsiye eden birçok kişi yer almaktadır.

En İyi Arkadaşım Film Başrol Oyuncusu Cino Kimdir?

Hamdi alkan yönetmen, tiyatro sanatçısı, sinema yapımcısı ve dizi oyuncusu olmaktadır. Antakya da doğan altı kardeşin en küçük çocuğu olmaktadır. Babası emekli memur annesi ev hanımıdır. Aynı zamanda dizileri arasında en çok en iyi arkadaşım filminde sevilmiştir. En iyi arkadaşım filminde başrolde oynamış olan Hamdi alkan Cino karakteri ile popüler olmuş ve daha öncesinde de daha birçok karakterlerde ekranlarda karşımıza çıkmıştır.

MERAK EDENLER İÇİN :   KOSOVALI PEER GYNT:GERÇEKÇİ ,ŞİİRSEL VE SERÜVEN

En İyi Arkadaşım Barış Kimdir?

Yılsu Sarper en iyi arkadaşım filminde henüz küçük bir çocukken çekilen bir dizi olması nedeniyle şu anda 28 yaşında olan en iyi arkadaşım filminin Barış’ı 3 temmuz 1991 senesinde doğmuş ve yengeç burcu olmaktadır.

Şimdi her yazımdan sonra kendinize sormanız gereken sorular bölümüne geldik.

  • dostluk filmleri izlerken duyduğum his nedir ?
  • arkadaşlık filmleri izlerken sevgilim yanımda olsa kendimizi arkadaş gibi mi görmeye başlarız psikolojik olarak .
  • arkadaş grubu filmleri , arkadaş bağına ne gibi etki yapar ?
  • dostluk dram filmleri olarak bildiğim en iyi türk filmi hangisidir ?
  • komedi arkadaşlık filmleri aile ortamında izlenir mi ?
  • en iyi filmler arasına arkadaşlık filmleri neden yoktur pek ?
  • duygusal filmler ile aşk filmleri arasındaki en belirgin fark nedir ?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

81
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir