En İyi Animasyon Filmlerini Hiç İzlemediniz mi ?

4 min


90

En İyi Animasyon Filmleri

Bu 14 tane En İyi Animasyon Filmlerini Hiç İzlemediniz mi ? Belki de aranızda izleyeniniz hala yoktur. Emin olun hepsi birbirinden güzel ve eğlenceli.

En İyiler  Kategorisi En İyi Animasyon Filmleri
Yararlanılan Kaynaklar                      : Google, bing, Yandex, Film Satışı Yapan Mağazalar, Arkadaş Çevrem
Konuyu Bulmak İçin Geçirilen Zaman  9 saat

#14. Lego Filmi 2

İstila altında kalan şehirleri kurtarabilmek için tekrar bir araya gelen kahramanların maceralarını konu edinmektedir. Daha önceki olayları lego 2 filmi içerisinde konu edinse dahi ilk zamanlar yaşanan sorunlar şehir sakinlerinin düzeni yok etmiştir. Bu zorlu süreci anlatan en iyi animasyon filmleri arasında yer alan film herkes tarafından sevilmiştir.

#13. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 filmi
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmi

Hicks Vikinglerin ilk ejderhaların  eğitmeni olduktan sonra ejderhalar ve  insanlar arasındaki barışı sağlama görevini başarıyla yerine getirmektedir. Ejderhası dişsiz ile kazandıkları bu barışı anlatmaktadır. Film en iyi animasyon filmleri arasında yer almaktadır. Yanı sıra ejderhanı nasıl eğitirsin 3 filmi izleyicileri tarafından çok fazla sevilmiştir.

#12. Mucizeler Parkı

Mucizeler Parkı filmi
Mucizeler Parkı filmi izle

Hayalperest bir kız olan June çok iyi o kadar da macera dolu bir kızdır Orman yapmış gezinti esnasında bir kelebeğin peşinden gider ormanın derinliklerinde gizemli bir eğlence parkı keşfeder. Onlarca oyuncak ve bir çok hayvan bularak hayallerindeki ki yeri bulmaktadır. Tam anlamıyla eşsiz mucizeler parkı filmi en iyi animasyon filmleri arasında yer almaktadır.

#11. Karlar Ülkesi 2

Karlar Ülkesi 2 filmi
Karlar Ülkesi 2 filmi

Amerikan animasyonlu müzikal fantastiği ile sunan karlar ülkesi 2 filmi en eşsiz en iyi animasyon filmleri arasında yer almaktadır. Frozen devamı olan film en eşsiz saniyeleri sunarken dram ve fantastik de içermektedir. Tamamıyla kensine büyüleyecek olan film en çok sevilen filmler içerisinde yer almaktadır.

MERAK EDENLER İÇİN :   En İyi Aksiyon Filmleri

#10. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 filmi

Evde kalan hayvanların bizden habersiz ne yaptıkları hakkında konu sunan film en iyi animasyon filmleri arasında yer almaktadır. Eşsiz saniyeleri bizlere sunan evcil hayvanların gizli yaşamı 2 her anlamda kusursuzluğunu sergilemektedir. İlk yönetmenler arasında yer alan Chris Renauld aynı zamanda başarılı bir filmi izleyicilerine sunmuştur.

#9. Oyuncak Hikayesi 4

Oyuncak Hikayesi 4 filmi
Oyuncak Hikayesi 4 filmi

Oyuncak hikayesi 4 ABD yapımları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda 2019 senesinde yeni filmler arasında yer almaktadır. Bunların dışında en iyi animasyon filmleri arasında da bulunmaktadır. Oyuncak serisinin üçüncü filmi olurken aynı zamanda çocuklar tarafından da fazlasıyla sevilmektedir.

#8. Kuzular Kurtlara Karşı 2

Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi
Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi

Kuzular kurtlara karşı filmi sürülerini dağıtmaya çalışan Gark ve kurt sürüsünü anlatan kuzular kurtlara karşı 2 filmi en iyi animasyon filmleri arasında yer almaktadır. Gri ve kabilesi köyün mücadelesini ve sakin kalmasını anlatan film izleyicilerine kendisini sevdirmek için çaba göstermiştir.

#7. Trinity Seven: Heavens Library & Crimson Lord

Trinity SevenHeavens Library Crimson Lord filmi
Trinity SevenHeavens Library Crimson Lord filmi

Dünyayı çökertmek için şeytanın faktörü olan kauna arata üçlü yedi arasından biri olan asami lilith hakkında kalıntılar araştırılmaktadır. Aynı zamanda trinity seven heavens library filmini kusursuz olarak izleyicilerine sunarak en iyi animasyon filmleri arasında yer almayı başarmıştır.

#6. The Gueens Corgi

The Gueens Corgi filmi
The Gueens Corgi filmi

İngiliz hükümetinin en sevilen köpeği olan Corgi Rex yapmış olduğu maceraları anlatan film animasyon filmleri arasında yer almaktadır. Köpek ise ailenin en afacan üyeleri arasında bulunmaktadır. Ün nam salmış olan köpek resimleri, fincanları süslemektedir. Bunların yanı sıra the gueens corgi film kalitesini ve yapısını tüm izleyicilerine kanıtlamıştır.

#5. Uglydoll

Uglydoll filmi
Uglydoll filmi

Evlilik öncesi öğrenci vizesi ve evden ayrılmasıyla oluşan sonraki hayatını anlatan uglydoll filmi yanı sıra animasyon filmleri arasında boy göstermiştir. Film konusu ile izleyicilerini kendisine bağlayan film sürükleyici bir yapıya sahiptir. Kalitesi ve ses efektleri ile adeta eşsiz bir anlam kazanmaktadır.

MERAK EDENLER İÇİN :   En İyi Macera Filmlerini İzlerken Adrenaliniz Tavan Yapacak

#4. Ajanlar İş Başında

Ajanlar İş Başında filmi
Ajanlar İş Başında filmi

Uluslar arası casusluğun yüksek devrimli dünyasını anlatan film her anlamda özellik ve komedi anlamlı bir yapım kazanmaktadır. Amerikan bilgisayar animasyonlu ajanlar iş başında yanı sıra en iyi animasyon filmleri içerisinde yer almaktadır. Casus komedi filmleri arasında yer alan film her anlamda kalitesini ve önemini yansıtmıştır.

#3. Pokemon Detective Pikachu

Pokemon Detective Pikachu filmi
Pokemon Detective Pikachu filmi

2019 senesinde aktif olarak yayına geçen pokemon detective pikachu filmi kurgu aksiyonu ve komedi gizem filmi olmaktadır. 2016 senesinde dedektif pikaçhuya dayanan film en iyi animasyon filmler arasında yer almaktadır. Kalitesi ile izleyicilerine kendisini beğendiren film her anlamda ses kalitesini göstermiştir.

#2. The Angry Birds Movie 2

The Angry Birds Movie 2 filmi
The Angry Birds Movie 2 filmi

Bilgisayar animasyonlu bir video oyunu olan the angry birds movie 2 bilgisayar animasyonlu aksiyon komedi filmleri arasında yer almaktadır. Yepyeni karakterlerle en iyi animasyonlu filmler arasında yer almaktadır.

#1. The Lion King 2019

The Lion King 2019 filmi
The Lion King 2019 filmi

Jon Favreau tarafından yönetilen the lion king 2019 filmi kalitesi ve canlandırılan foto gerçekçi hali ile çok güzel bir yapı sergilemişlerdir.  Amerikan fantastik drama filmleri arasında yer almaktadır.

Şimdi her yazımdan sonra kendinize sormanız gereken sorular bölümüne geldik.

  • en iyi animasyon filmleri 2018 filmleri arasına girebilecek film var mı ?
  • en iyi animasyon filmleri 2017 konusunda en başarılı film hangisidir ?
  • en iyi animasyon filmleri imdb puanında en iyisi hangisi ?
  • ödüllü animasyon filmleri arasına The Lion King 2019 filmi girer mi ?
  • animasyon film önerileri bilgilerine göre yapılan sıralamada hangisini yer değiştirebilirim ?
  • son animasyon filmler güncel olarak hangisidir ?
  • disney animasyon filmlerinin aynısını veya daha iyisini bizim türk şirketler neden yapamıyor ? 

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

90
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir