En güncel Emlak Siteleri

1 min


65

Emlak Siteleri

En güncel emlak sitesi ve haberlerinin barındırdığı birbirinden kaliteli emlak siteleri listesini sizinle paylaşıyorum. Emlak ile pek işim olmasa dahi takipçilerime faydası olur ümidiyle .

1.Emlakkulisi.com

Emlak ve gayrimenkul endüstrisi gazeteci ve yazarlar sektör ile ilgili güncel haberlerinin yayınlaşmış ve sitede editörlerinden yardım alınabiliniyor. Aylık ortalama 1.300.000 ziyaretçisine sahip bu emlak sitesi gerçekten başarıyı yakalamış ve sitesini ön planda her daim tutmayı becermiş kaliteli bir emlak web sitesidir.Ebru Yaşar’a okul inşaatı teşekkürü,eyüp vieland giriş ücreti ,inşaat demir fiyatları,çevr ve şehircilik bakanlığı Ekolojik Kentsel Tasarım Yarışması,konut kredi faizleri düşer mi ,Vadi İstanbul nerede,İstanbul’da kaç tane otogar var,Ali Ağaoğlu iflas açıklaması gibi sayfalar en fazla hit alan sayfalardır. Muhakkak takip edin derim.
2.Emlaktasondakika.com
Emlak, gayrimenkul ve konut sektörleri ile ilgili haberlere yer veriyor. aylık ortalama 95.000 e yakın sayısına sahip bu emlak sitesi ilk web sitesine göre küçük ama etkili.Kiptaş haberleri ve projeleri , kiptaş evleri,Vadi İstanbul Sarıyer nerede,Çocuklarınız için adım adım ağaç ev yapımı!,Sur Yapı Antalya Projesi Örnek Daireler, Fiyatlar, Konumu ,YDA Grup Projeleri ve YDA Grup Son Dakika Haberleri sayfaları en fazla tıklanan sayfalar arasında yer almaktadır.

3.Emlakpencerem.com

Türkiye’nin en güncel emlak haberleri ve konut projeleri emlak sitesi portalıdır. Ettik Emlak, Gayrimenkul Yatırım dünyası konularını Işleyen derginin sitesinde güncel haberlere ettik dosya konularına yer veriliyor. Aylık ortalama 7.000 e yakın bu emlak sitesi güncel haberleri ile ön plana çıkmaktadır. Web sitesinde , 2019 doğalgaz, su, elektrik abonelik ücreti ,1 dönüm kaç metrekaredir,2018 yılı kira kontratı örneği indir!,2 Ocak 2019 1 Dolar kaç TL? ABD Doları ve Euro yılın ilk iş günü sayfaları en fazla tıklanan sayfalardır. Takip edilesi bir emlak sitesidir.

4.Emlakgazetesi.com

Emlak sektörüne daire güncel haberler, konut projeleri hakkında güncel veri ve bilgiler yer alıyor.Konut projeleri, bir şehirde satış, emlak ve yaşam alanları için sektörel haberler barındırmaktadır. Piyasaya yeni giriş yapan bu emlak sitesi daha yeni olmasına karşın rakiplerine kafa tutacak cinsten. Emlakçı nereye şikayet edilir, İstanbul Avrupa Yakası Özel Hastaneler ,Kira stopajı nedir, nasıl hesaplanır, kim öder sayfaları en fazla hit alan sayfalar arasında popüler emlak siteleri konusunda kendisine yer edinmiştir.

 

MERAK EDENLER İÇİN :   Birbirinden Kaliteli Alışveriş Sitesi: FOTOĞRAFÇILIK

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

65
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir