Dönemine Damga Vuran Şarkıcıların web Siteleri

1 min


90

Gruplar Veya Sanatçıların Web adresleri

Kendi dönemine veya daha sonraki dönemlere de damga vurmuş sanatçıların  web siteleri ve biyografileri.

SAnatçıların kendileri hakkında güzel bilgilere ulaşabilirsiniz. Vefat etmiş olanlara Allah’tan rahmet dilerim. ( Barış Manço Gibi )

İşte Onlardan bazılarının kişisel web siteleri

Barismancomix.com

Turkiye nin ve Dunya nin onde gelen sanatcilarindan biri olan Baris Manco nun biyografisinden, diskografisine, eserlerine, TV, muzik ve sinema hayatinin tum ayrıntılarını ele alıyor.  Barış Manço’nun Hayat Hikayesi,  Fil ile Kurbağa şarkısı, Baba Bizi Eversene  (Oyuncu Kadrosu) gibi bölümler oluşmaktadır. Internet’teki En Kapsamlı Barış Manço Sitesi diyebilirim.

Sezenaksu.com.tr

Lakabı Minik Serçe’dir. Bunu bilmeyenimiz yoktur herhalde.  Dönemlere ayrılmış biyografi, albümleri hakkında bilgilerin, fotoğraflarla beraber , günlük olarak yazdığı bir bölüm de mevcuttur.
DUYURULAR SEZEN’DEN BASIN KUPÜRLERi TÜM YAPITLAR VİDEOLAR FOTOĞRAFLAR veİLETİŞİM kategorileri bulunmaktadır.

Muratboz.com

Sanatçının resmi web sayfasında; basın açıklamaları, multimedya bölümü, fotoğrafları ve şarkıları mevcuttur. Kendisi ile ilgili haberler, etkinlikler , müzik ,medya ,filmler , biyografi ve iletişim bölümü bulunmaktadır.

Morveotesi.com

Grup sanatçılarının biyografisi, albümler, multimedya sayfası, fotoğraflar ve iletişim sayfası bulunmaktadır. Sade yaşantısına ,sade bir web sayfası tasarlamış.

Dumanlive.com

Sanatçıya ait web sayfasında; hakkında bilgiler, albümleri, fotoğraf galerisi, videolar bulunmaktadır.

Pinhani.com

Pinhani grubunun resmi websitesi. Zevkle girip , gezebileceğiniz bir web sayfası hazırlamış. Benim çok hoşuma gitti doğrusu. Hele ki günlük bölümü okumaya gerçekten değer.

Sertab.com

Milli gururumuz desek sanat dalında herhalde haksızlık etmemiş olurum. Web sitesinde Sanatçı hakkında bilgiler, videolar, fotoğraflar, müzikleri ile ilgili duyurular ve etkinlikler bulunmaktadır. Kırık Kalpler Albümü,Belki De Dönerim (Akustik Versiyon) ,Sertab’ın Müzikali ,Turuncu ,Zor Kadın kategorilerini zevkle gezineceğinizden eminim.

Yasaronline.net

Bir döneme damga vurarak gitmiş ve kaybolmuş adeta… Vay be ne dinlerdim ben Yaşar’ı… 🙂 Şarkıcının  web sitesinde ; biyografisi, albümleri, şiir kitabı, fotoğrafları, video klipleri ve iletişim bölümleri yer alıyor. Yaşar 07 Aralıkta Jolly Joker Ankara’da, Yaşar Cadde (2013),Yaşar Divane Remixleri (1998) bölümleri sizleri maziye götürebilir.

Gokselonline.com

Şarkıcının biyografisi, albümleri, fotoğraf galerisi, forum sayfası ve iletişim bölümü yer alıyor. ‘Duruyor Dünya’ şarkısı tüm dijital platformlarda yayında olduğunu hatırlatmak isterim.

 

MERAK EDENLER İÇİN :   53 Adet Muazzam "GOOGLE UYGULAMALARI"

Kirac.net

Aslen Kaharmanmaraşlıdır. Sanatçının resmi web sayfasında; konserleri ile ilgili bilgiler, fotoğraflar, albümler, biyografisi bulunmaktadır.

Sizde yorum kısmına veya iletişim bölümüne eklemek istediğiniz web-kolik sayfaları varsa bizimle irtibata geçiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

90
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir