Birbirinden Güzel Çocuk Dergileri Siteleri

1 min


84

Çocuk Dergileri Siteleri

Minika.com.tr

Okul öncesi ve sonrası eğitici çizgi filmler, çocuk kulübü ve ebeveyn bölümü bulunuyor.
Gerçekten çocukların gelişimi için programların bulunduğu bu site izlenilmeye ve izletilmeye değerdir.

Babytvturkiye.com

TV’nin yayın akışı, programlar, aktiviteler hakkında bilgilerle birlikte oyunlar ve video sayfa ve daha bir çok etkinlik mevcuttur.Ebeveynler için Aktiviteler,Doğum Günü kartlarıyla eğlenceler ve Video Oynatıcı bölümleri zevkle izleyebilirsiniz.

Turkiyecocuk.com.tr

Aylık yayınlanan çocuk dergisinin içeriğine ulaşmanız mümkündür. Gönül Bahçesi Kategorisi ,HEYKEL OYUNU,Kelime Avı,Anzak Askerinin İbretli Mektubu,Çölün Zıplayan Avcıları: Arap Tavşanı,Dünyanın kandili Güneş ne kadar sıcak,Dalda Sallanan Şifa Misvak,Keyfine Düşkün Kuş Çardak Kuşu,Mıknatıs nedir?,Derviş ve Kuş gibi öğretirken eğlendiren kategoriler bulunmaktadır.

Bizimbahce.com.tr

Dini içerikli aylık çocuk dergisinin sitesinde oyunlar, resimler, spor konuları ve bilgilerini sunmaktadır. Aferim Sana Güneş, El Musavvir, Kulübeler, Bir Kedi ve Bir Köpek,Muhyittin İbn Arabi Küçük Serçeler,Kirli Karga,Battani,Hilâl Acar,Hadis Günlüğüm bölümlerinden oluşmaktadır.

Trtcocukdergisi.com

Oyunlar, çizgi kahramanlar, fotoğraf ve video galerisi yer almakla beraber, Karakter Boyama ,TRT Çocuk Dergisi,Haberin Olsun’u Kaçırma gibi bölümler sizleri bekliyor.

Sincap.ogm.gov.tr

Çocuklara ağaç ve orman sevgisini aşılamayı hedefleyen birçok sayfa içeren sitede, dergide ne arasanız var desem yeridir eğitici olarak. Pek bu aralar güncelleme yapmıyorlar bu da eksisi desek yanlış demez olmayız.

tv.disneyturkiye.com.tr

çocuk dergileri statüsündeki diğer web sitesinde ise ; Abonelik bilgileri, kanalda yayınlanan programlar ve çizgi karakterleri ve buna bağlı sayfaları içermektedir. Disney Channel’da Kaçırmamanız Gerekenler bölümünü gerçekten kaçırmamanız gerek. Bilişsel ve duyuşsal eğitime katkı sağladığı aşikardır.
Sizde yorum kısmına veya iletişim bölümüne eklemek istediğiniz web-kolik sayfaları varsa bizimle irtibata geçiniz.

 

MERAK EDENLER İÇİN :   Zamanın Asla Öldüremeyeceği Forum Siteleri

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

84
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir