Basit Bilgiler

1 min


53

Hepimiz herkesin bilmesi gereken basit bilgileri, basit yaşama ihtiyacını doğduğumuzdan beri isteriz. Biraz basit olguları sizin için sıraladım. Emin olun hepinizin bildiği bilgiler olduğunu sizde göreceksiniz.

Her bir giysi parçasını kurutucuya koymadan veya kuruması için askıya almadan önce sallarız . Bu, çamaşırların ne kadar çabuk kuruduğunu ve tüm çamaşırların daha eşit kurumasını sağladığını biliriz.

basit bilgiler

Çift taraflı bir bant parçası yapmak için yapışkan tarafı dışa bakacak şekilde parmağınızın etrafında tek taraflı bir bant parçası olarak  döndürebilirsiniz. Alın size çift taraflı bant..

Ekmek ve simitleri dondurucuda tutabilirsiniz, ancak buzdolabın yumurtalık tarafında  saklamamaya çalışın. Bunun nedeni, ekmeğin içindeki suyun daha sıcak ortama yani odaya  yeniden dağılmasıdır. Bayatlamadan tüketebilirsiniz. Ben bunu çoğu defa yapmışımdır.

Hazır  alınan yiyeceklerden kavanozları ve kapları tekrar kullanabilirsiniz. Kavanozlar, artık turşu ve reçelleri  saklamak için özellikle idealdir.

basit olgular

Mağazalardan aldığınız kağıt ve plastik poşetleri çöp poşetleri olarak kullanabilirsiniz.

Dışarı çıkarken , bir powerbank ,yedek bir şarj edilebilir pil ve telefon şarj kablosu bulundurun. Şarj kablosunuzdan uzaktayken ne olacağını asla bilemezsiniz .

Korkularınızla mümkün olduğunca çabuk yüzleşin. Hedeflerinizi belirleyin . plan ve programsız bir iş yapmayınız.

Herkesin her şey hakkındaki düşüncelerini duyacaksın. Hepsini kabul et. Tamam alırım de , yaparım de, bakarım de ama  ihtiyacın olanı al.

obje

Sağlığınıza özen gösterin – çünkü sağlığınız servetinizdir.

MERAK EDENLER İÇİN :   Sınav Kaygısı Nedir ? Sınav Kaygısı Nasıl Yenilir ?

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

53
editor

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir